Home » Genel » MedicReS Uluslararası “İyi Tıp Araştırmacısı” Eğitimi

MedicReS Uluslararası “İyi Tıp Araştırmacısı” Eğitimi

T.C. Sağlık Bakanlığı ile Nisan 2015 ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile Aralık 2016 yılında yapılan protokollere istinaden MedicReS Uluslararası “İyi Tıp Araştırmacısı” Online Eğitimleri-BeGMR ve Akıllı Biyoistatistik Programı-E-PICOS Türkçe modülleri ile Türk tıp araştırmacılarına hizmet vermeye başlamıştır.
Bu online eğitim programlarına erişim, Bakanlık ve SBÜ ile yapılan protokoller sonucunda MedicReS tarafından Sağlık Bakanlığı Eğitim Araştırma Hastaneleri’nde görevli tıpta uzmanlık öğrencileri ve uzmanlar için ücretsiz sunulmakta olup, diğer araştırmacı hekimler ve diğer öğretim üyeleri için de programın kurumsal üyesi  sponsorlarımız aracılığı ile sunulabilmektedir.
MedicReS ürünleri  World Medical Association ve The Lancet önerisiyle 37 ülkede kullanılmaktadır.
Online eğitimlerimizin yanı sıra yüz yüze sınıf eğitimleri ve yaz okulu programlarımız başta olmak üzere, diğer programlarımız da sunulmaya başlanmıştır. Bu amaçla 3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul’da INTERNATIONAL CONFERENCE  ON “GOOD REPORTING & GOOD REVIEWING & GOOD PUBLISHING” FOR CHRONIC DISEASES konulu eğitim toplantısı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Detaylı bilgi için https://www.medicres.org/istanbul-2017.html adresini ziyaret edebilirsiniz.